Gy.i.k.

Aki ki szeretné próbálni a phpBB3-at, az itt megteheti (a teljes rendszer megismeréséhez érdemes regisztrálni).
Fórum szabályok
Ez egy teszt fórum.
A phpBB 3-mal kapcsolatban, kérjük, az oldal fórumán tegyétek fel kérdéseiteket.

Gy.i.k.

HozzászólásSzerző: wasfington » 2007.04.06. 12:44

Javasolni szeretném, hogy a Gy.i.k.-et lehetne a phpBB-2-esből másolni mert szinte majdnem ugyanaz.
Átnéztem csak egy két olyan dolog van benne ami új lett.
Ezzel szerintem nagyobb lépést lehetne tenni a fordításban.
wasfington
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.02.15. 14:43

Re: Gy.i.k.

HozzászólásSzerző: fberci » 2007.04.06. 13:44

Nagyjából tényleg ugyanaz, azonban ha jobban megnézed, a legtöbb helyen találni fogsz valamilyen különbséget. Gondolj csak a menüpontok/beállítások elnevezésére: bevezetésre került a felhasználói vezérlőpult - ez elég gyakran előfordul, és a legtöbb dolognak új nevet adtunk. Több helyen történtek apró változtatások/fejlesztések, melyek megint egy kicsit más szöveget követelnek. A régi fordításban nekem még nem tetszik az angolból átvett (ott megszokott) "nagybetűzés". De fontosnak tartom a helyesírás ellenőrzését és a fórum más részeinek fordításával való egységességet is.

A fenti dolgok miatt én szükségesnek látom a GYIK újrafordítását, de ez természetesen egyáltalán nem jelenti azt, hogy a régebbi fordításból ne lehetne átvenni ötleteket! Nem tudom hogy fog pontosan történni a fordítása, de elképzelhető/valószínű, hogy az lesz az alap, és a phpBB3 angol szövegének segítségével lesz újrafogalmazva.
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04


Vissza: Teszt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron