teszt

Aki ki szeretné próbálni a phpBB3-at, az itt megteheti (a teljes rendszer megismeréséhez érdemes regisztrálni).
Fórum szabályok
Ez egy teszt fórum.
A phpBB 3-mal kapcsolatban, kérjük, az oldal fórumán tegyétek fel kérdéseiteket.

teszt

HozzászólásSzerző: sucneb » 2006.12.19. 10:05

teszt Question Surprised Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad
[flash=]http://vidi.hu/images/vidi_hu.swf[/flash]http://vidi.hu
    http://vidi.hu
sucneb
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.12.19. 09:58

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.26. 19:59

Feltettem egy beta 4-et a phpbbforum.extra.hu-ra. A Legnagyobb öröm az volt, hogy van beépített html szerkesztője (a sablonoknál)!
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.26. 20:20

Hogyan kell létrehozni fórumokat? Tesztelném a saját oldalamon, de nem tudom hogyan kell főkategóriát létrehozni)
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.26. 23:53

Thomas írta:Hogyan kell létrehozni fórumokat? Tesztelném a saját oldalamon, de nem tudom hogyan kell főkategóriát létrehozni)

Admin panel -> Forums

Egyébként jó lesz az új kinézet. Ha jól sejtem, lesz benne beépített keresődoboz minden (vagy sok) oldalban, gondolnak a szöveges böngészőkre ("ugrás a tartalomhoz" link).
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 12:38

fberci írta:
Thomas írta:Hogyan kell létrehozni fórumokat? Tesztelném a saját oldalamon, de nem tudom hogyan kell főkategóriát létrehozni)

Admin panel -> Forums

Egyébként jó lesz az új kinézet. Ha jól sejtem, lesz benne beépített keresődoboz minden (vagy sok) oldalban, gondolnak a szöveges böngészőkre ("ugrás a tartalomhoz" link).


Csak az a gond, hogy a forums - nál létrehozok egy fórumot, az adminnál látszik is a létrehozott fórum, de a fórum index-nél meg semmi (mintha nem is hoztam volna létre Confused )

Egyébkéntjól látom, hogy "folyik" a magyarítás ezen a beta 4-esen? Mert tegnap még nem volt ennyire magyar Rolling Eyes
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 13:12

Thomas írta:Csak az a gond, hogy a forums - nál létrehozok egy fórumot, az adminnál látszik is a létrehozott fórum, de a fórum index-nél meg semmi (mintha nem is hoztam volna létre Confused )
Nem adtál senkinek se jogosultságot a megtekintéséhez.

Azt ajánlom tartsd meg az eredeti, alapból ott levő fórumot, majd a fórum létrehozásánál add meg, hogy másolja le annak a jogosultsági szintjeit.

Thomas írta:Egyébkéntjól látom, hogy "folyik" a magyarítás ezen a beta 4-esen? Mert tegnap még nem volt ennyire magyar Rolling Eyes
Igen, elkezdtük megcsinálni az alapokat. Most igazából megbeszéljük, hogy hogyan is akarjuk az egészet fordítani (pl. szóhasználat stb.).

Egyébként mi is a sourceforge cvs-ében tároljuk a fájlokat (hasonlóan a phpBB-hez).
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 13:16

fberci írta:
Thomas írta:Csak az a gond, hogy a forums - nál létrehozok egy fórumot, az adminnál látszik is a létrehozott fórum, de a fórum index-nél meg semmi (mintha nem is hoztam volna létre Confused )
Nem adtál senkinek se jogosultságot a megtekintéséhez.

Azt ajánlom tartsd meg az eredeti, alapból ott levő fórumot, majd a fórum létrehozásánál add meg, hogy másolja le annak a jogosultsági szintjeit.

Thomas írta:Egyébkéntjól látom, hogy "folyik" a magyarítás ezen a beta 4-esen? Mert tegnap még nem volt ennyire magyar Rolling Eyes
Igen, elkezdtük megcsinálni az alapokat. Most igazából megbeszéljük, hogy hogyan is akarjuk az egészet fordítani (pl. szóhasználat stb.).

Egyébként mi is a sourceforge cvs-ében tároljuk a fájlokat (hasonlóan a phpBB-hez).


Nem volt ott semmi eredeti fórum, mármint a phpbb 3.0 beta4 lenne az eredeti, de akkor ha annak a jogait másolná le akkor ugyanitt jutnék, de végülis nem annyira fontos, úgyis csak tesztelem egy külön tárhelyen (phpbbforum.extra.hu). Na mindegy, majd megpróbálok magamtól rájönni hol vannak a jogosultságok (legalább tanulok közben egy kis angolt Smile )

Szerk - Csak ezt nem értem miért csináltak a születési dátumnál 1906-ot (Azt állítottam be magamnak Very Happy , vagyis száz éves vagyok Smile Smile )
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 13:56

Rájöttem hol kell jogokat adni a felhasználóknak a topik megtekintéséhez! Szuper, eggyel több az angol tudásom
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 14:10

Izé, mit jelent az a tiltó (kör és átlóba áthúzva vonallal) jelzés amit a moderátorok látnak a hozzászólásnál? Mire való?
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 15:01

Thomas írta:Izé, mit jelent az a tiltó (kör és átlóba áthúzva vonallal) jelzés amit a moderátorok látnak a hozzászólásnál? Mire való?

Nézd meg a feliratát.
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Következő

Vissza: Teszt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron