teszt

Aki ki szeretné próbálni a phpBB3-at, az itt megteheti (a teljes rendszer megismeréséhez érdemes regisztrálni).
Fórum szabályok
Ez egy teszt fórum.
A phpBB 3-mal kapcsolatban, kérjük, az oldal fórumán tegyétek fel kérdéseiteket.

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 15:12

fberci írta:
Thomas írta:Izé, mit jelent az a tiltó (kör és átlóba áthúzva vonallal) jelzés amit a moderátorok látnak a hozzászólásnál? Mire való?

Nézd meg a feliratát.


Hogy ez miért nem jutott eszembe Embarassed
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 15:22

Nagyon jó lesz ez az új 3-as verzó. Csak pár gond van vele (igaz lehet azért mert béta):

Ha valami módosítást végzek, akkor ezt írja ki az admin képernyő felett (de persze a módosítás végbe megy):

Kód: Egész kijelölése
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfs/extra/admin/prepend/prepend.php(137) : system created function on line 18: Undefined variable: error
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 159: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 161: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 162: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 163: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)


Illetve ha fórumot akarok létrehozni és ha arra nyomok hogy link legyen utána, hiába bökök vissza a forum feliratra vagy a category feliratra visszadobja a link feliratra Sad (de meglehet úgy oldani, hogy billentyűzeten a fel gomb segítségével mész vissza a forum vagy category-ra. Eddig ennyit vettem észre a bétával kapcsolatban. De ezeket a kis apróságokat leszámítva nagyon jó lesz
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 15:47

Illetve érdemes a tesztpéldányban óvatosan nyomkodni a gombokat az admin menübe, mert az egész fórum admin felülete elszáll:

Ez történt: Beakarok lépni az admin felületbe, erre mi fogad:

General Error
Module not accessible

Please notify the board administrator or webmaster: thomas@gylcomp.hu
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Bug tracker

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 15:53

Ha hibát találsz, akkor bátran küldd be őket a bug trackerbe.

Szerk.: Nem lehet, hogy az extra hülyéskedik nálad? Én még nem találtam hibát a legutóbbi bétában. A module not accessible üzenet szerintem lehet, hogy szerverhiba eredménye (túlterhelt).
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Re: Bug tracker

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 15:55

fberci írta:Ha hibát találsz, akkor bátran küldd be őket a bug trackerbe.

Szerk.: Nem lehet, hogy az extra hülyéskedik nálad? Én még nem találtam hibát a legutóbbi bétában. A module not accessible üzenet szerintem lehet, hogy szerverhiba eredménye (túlterhelt).


Nem tudom, lehet hogy az extra, de nem biztos. Egyébként hol lelhető fel az a bug trackaer?
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bug tracker

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 16:02

Thomas írta:Nem tudom, lehet hogy az extra, de nem biztos. Egyébként hol lelhető fel az a bug trackaer?
http://www.phpbb.com/bugs/
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 16:06

Nem nagyon tudnám leírni a hibához a kommentet. Vagy azok értenek magyarul?
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 16:16

Thomas írta:Nem nagyon tudnám leírni a hibához a kommentet. Vagy azok értenek magyarul?
Nem, csak angolul. Smile
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

Re: teszt

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2006.12.27. 16:24

fberci írta:
Thomas írta:Nem nagyon tudnám leírni a hibához a kommentet. Vagy azok értenek magyarul?
Nem, csak angolul. Smile


Tanuljanak meg magyarul, ha már mi is megtanuljuk a nyelvüket (angol) Very Happy .
Kikérdeztem az extra véleményét a dologról: Azt írták vissza nem a szerver terheltségétől van, mert akkor már a Fórum index - nél is jelentkezne a hiba, nem csak az admin index-nél. emellett még olyanokat is írtak hogy: lehet azért van mert béta verziójú, rakjam fel újból, lehet hogy valamit elálítottam, vagy a böngésző hibája (amit nagyon kétlek, ugyanis szerintem ez nem lehet a böngésző hibája). Ennyi a fontosabb az üzenetből (amit persze elolvasás után törlöm ne foglalja a helyet az internetszolgáltató levelezőszerverén Smile )
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: teszt

HozzászólásSzerző: fberci » 2006.12.27. 16:43

Vak vagyok, ez az ő hibájuk. Embarassed

Elküldted nekik a hibaüzenetet is? Ez a hiba nem is a phpBB-ben van, hanem valami saját scriptjükben...
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04

ElőzőKövetkező

Vissza: Teszt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron