phpbb 3 telepitesi gondok!

Aki ki szeretné próbálni a phpBB3-at, az itt megteheti (a teljes rendszer megismeréséhez érdemes regisztrálni).
Fórum szabályok
Ez egy teszt fórum.
A phpBB 3-mal kapcsolatban, kérjük, az oldal fórumán tegyétek fel kérdéseiteket.

phpbb 3 telepitesi gondok!

HozzászólásSzerző: kegyed » 2007.01.30. 00:50

Sziasztok! felszeretnem instalani ezt a phpbb 3at, de van egy kis bibi.
Na kezdem igy e.
nekem mar volt a 2es phpbb, de azt toroltem. na az adatok, a name,pass, misq az marad ugyan az ami volt. gondolom az jolessz. na akkor elkeztem feltolteni ezt a 3mast ftpn keresztul. felttettem, es mire odajutottam, hogy feltelepitem akkor csak nagyot neztem. itt nemjott ki nekem semmi oylan ahova lehet irni vlmit. tiszta semmi. megis lehet nezni. tessek. http://www.lom.cjb.hu/
na ide hova irjak adatokat?
elore is koszonom! Very Happy
udv.
kegyed
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.29. 21:59

teszt

HozzászólásSzerző: kegyed » 2007.01.30. 00:51

Sziasztok! felszeretnem instalani ezt a phpbb 3at, de van egy kis bibi.
Na kezdem igy e.
nekem mar volt a 2es phpbb, de azt toroltem. na az adatok, a name,pass, misq az marad ugyan az ami volt. gondolom az jolessz. na akkor elkeztem feltolteni ezt a 3mast ftpn keresztul. felttettem, es mire odajutottam, hogy feltelepitem akkor csak nagyot neztem. itt nemjott ki nekem semmi oylan ahova lehet irni vlmit. tiszta semmi. megis lehet nezni. tessek. http://www.lom.cjb.hu/
na ide hova irjak adatokat?
elore is koszonom! Very Happy
udv.
kegyed
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.29. 21:59

Re: teszt

HozzászólásSzerző: _zso2 » 2007.01.30. 07:27

Katt az "Install" fülecskére...
Ott kell végigcsinálni a procedúrát.
Ami valszeg nem fog menni, hiszen jópár dolog nem felel meg a phpBB3 követelményeinek a cjb szerveren:

Files and Directories

Required - In order to function correctly phpBB needs to be able to access or write to certain files or directories. If you see “Not Found” you need to create the relevant file or directory. If you see “Unwriteable” you need to change the permissions on the file or directory to allow phpBB to write to it.

cache/:
Found, Unwriteable

files/:
Found, Unwriteable

store/:
Found, Unwriteable


Ezeket a könyvtárakat írhatóvá kell tenned.
Van, ami jó, van, ami jobb, de a legjobb akkor is a szilvásgombóc.
_zso2
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2007.01.29. 12:33

Re: phpbb 3 telepitesi gondok!

HozzászólásSzerző: Thomas RC » 2007.01.30. 14:09

kegyed írta:Sziasztok! felszeretnem instalani ezt a phpbb 3at, de van egy kis bibi.
Na kezdem igy e.
nekem mar volt a 2es phpbb, de azt toroltem. na az adatok, a name,pass, misq az marad ugyan az ami volt. gondolom az jolessz. na akkor elkeztem feltolteni ezt a 3mast ftpn keresztul. felttettem, es mire odajutottam, hogy feltelepitem akkor csak nagyot neztem. itt nemjott ki nekem semmi oylan ahova lehet irni vlmit. tiszta semmi. megis lehet nezni. tessek. http://www.lom.cjb.hu/
na ide hova irjak adatokat?
elore is koszonom! Very Happy
udv.


Én látom a telepítöt Confused . Másrészt meg éles fórumon nem érdemes használni.
Thomas RC
 
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.12.26. 16:28
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: phpbb 3 telepitesi gondok!

HozzászólásSzerző: fberci » 2007.01.30. 15:43

Mint már külön kiemeltem számodra, nem támogatott a phpBB 3 élő környezetben való használata.
Avatar
fberci
Site Admin
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.12.18. 19:04


Vissza: Teszt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron